Historické tabulky
1971-1972 Mistrovství I. třídy dospělých
Skupina B:
1. TJ MEZ Frenštát p.R. 8 8 0 0 49 : 15 16
2. Sokol Stará Bělá 8 6 0 2 40 : 23 12
3. Sokol Polanka n.O. 8 4 0 4 29 : 34 8
4. Sparta Rychvald 8 1 0 7 16 : 36 2
5. TJ Rožnov p.R 8 1 0 7 19 : 45 2
1976-1973 -
1976-1974 -
1976-1975 -
1976-1976 -
1976-1977 Krajský přebor II. třídy mužů
Skupina C:
1. TJ MEZ Frenštát p.R. 10 7 0 3 47 : 37 14
2. TJ SOKOL Ratiboř 10 6 0 4 45 : 39 12
3. TJ RH Nový Jičín 10 4 2 4 47 : 39 10
4. TJ Rožnov p.R 10 4 2 4 43 : 42 10
5. TJ Val. Meziříčí 10 3 2 5 30 : 38 8
6. Rychvald 10 3 0 7 33 : 50 6
1977-1978 Krajský přebor II. třídy mužů
Skupina B:
1. TJ Rožnov p.R 8 6 1 1 50 : 29 13
2. TJ MEZ Frenštát p.R. 8 3 2 3 32 : 39 8
3. Sokol Tršice 8 3 1 4 35 : 33 7
4. TJ RH Nový Jičín 8 3 1 4 32 : 37 7
5. TJ SOKOL Ratiboř 8 2 1 5 29 : 40 5
Skupina C:
1. TJ Ludgéřovice 8 7 0 1 62 : 33 14
2. Rychvald 8 5 1 2 43 : 27 11
3. Kravaře 8 4 1 3 41 : 31 9
4. Háj ve Slezsku 8 2 1 5 37 : 49 5
5. Neplachovice 8 0 1 7 27 : 70 1
Kvalifikace o postup do Krajského přeboru I.třídy dospělých
1. TJ Rožnov p.R 4 2 2 0 30 : 17 6
2. TJ Ludgéřovice 4 1 2 1 19 : 24 4
3. MEZ Mohelnice 4 1 0 3 19 : 27 2
1978-1979 Krajský přebor I. třídy dospělých
1. Slovan Orlová 20 15 3 2 134 : 55 33
2. VTJ Dukla Val. Meziříčí 20 14 1 5 125 : 54 29
3. HM Poruba 20 11 3 6 94 : 65 25
4. US Uničov 20 11 3 6 95 : 65 25
5. RDJ Horní Benešov 20 7 2 11 79 : 112 16
6. TJ Rožnov p.R 20 7 2 11 71 : 114 16
7. Slezan Frýdek 20 6 1 13 79 : 130 13
8. VŽKG Svinov 20 2 1 17 58 : 140 5
Z KP I.třídy sestupují do KP II.třídy oddíly: Slezan Frýdek-Místek, VŽKG Svinov, TJ Rožnov p.R.
Kdybychom doma neremizovali před koncem soutěže s RDJ Horní Benešov 2:2, tak jsme se zachránili a hráli následující rok např. se Zbrojovkou Vsetín, AZ Havířov.
1979-1980 Krajský přebor II. třídy dospělých
Skupina B:
1. TJ Šternberk 12 7 3 2 68 : 46 17
2. TJ Rožnov p.R 12 6 1 5 68 : 46 13
3. Sokol Ratiboř 12 6 1 5 68 : 46 13
4. Sokol Tršice 12 5 2 5 68 : 46 12
5. Start Přerov 12 5 2 5 68 : 46 12
6. MEZ Mohelnice 12 5 1 6 68 : 46 11
7. MEZ Frenštát p.R. 12 3 0 9 68 : 46 6
1980-1981 -
1981-1982 -
1982-1983 Krajský přebor II. třídy mužů
Skupina B:
1. TJ Valašské Meziříčí 14 12 1 1 95 : 44 25
2. US Uničov 14 10 0 4 82 : 49 20
3. RDJ Horní Benešov 14 9 1 4 73 : 37 19
4. Sokol Ratiboř 14 6 1 7 57 : 57 13
5. JZD Hlavnice 14 6 1 7 70 : 75 13
6. TJ Rožnov p.Radhošt. 14 4 0 10 47 : 81 8
7. Slavoj Bruntál 14 3 2 9 38 : 80 8
8. MEZ Mohelnice 14 1 2 11 45 : 94 4
1983-1984 -
1984-1985 – Krajská soutěž ( II. třídy mužů)
1. VŽKG Svinov 14 11 0 3 74 : 43 22
2. MEZ Frenštát 14 10 1 3 101 : 60 21
3. JZD Hlavnice 14 8 0 6 93 : 72 16
4. Slezan Frýdek-Místek 14 6 1 7 75 : 89 13
5. Sokol Stará Bělá 14 6 0 8 67 : 65 12
6. Sokol Kravaře 14 6 0 8 64 : 81 12
7. RDJ Horní Benešov 14 4 1 9 43 : 63 9
8. TJ Rožnov p.Radhošt. 14 3 1 10 51 : 91 7
1985-1986 - Meziokresní přebor dospělých
1986-1987 Meziokresní přebor dospělých
Muži v sezoně 1986/87 startovali v MOP dospělých řízeném MVCSTV Ostrava. V této soutěži startovala družstva okresu Ostrava, Karviná, Nový Jičín a Vsetín. Umístili se na 2.místě a postoupili do kvalifikace o KS dospělých. V této kvalifikaci uspěli – ve skupině B se umístili na 1.místě 4 body skóre 23:6 a postoupili do KS dospělých pro sezonu 1987/88 a tím svůj výkonnostní cíl splnili.
1987-1988 Krajská soutěž dospělých
Základní část:
--------------
Skupina A:
-------------
1. Strojosvit Krnov 8 7 0 1 61 : 29 14
2. US Uničov 8 6 0 2 49 : 20 12
3. JZD Družba Hlavnice 8 4 1 3 47 : 32 9
4. Sokol Neplachovice 8 2 1 5 35 : 49 5
5. TJ Jiskra Rýmařov 8 0 0 0 21 : 83 0
Skupina B:
-----------
1. Sokol Stará Bělá 8 8 0 0 81 : 28 16
2. TJ Vítkovice-Svinov 8 4 2 2 42 : 35 10
3. MEZ Frenštát 8 4 1 3 39 : 49 9
4. ŽD Bohumín 8 1 2 5 35 : 55 4
5. TJ Rožnov p.R 8 0 1 7 27 : 57 1
Finálová část:
--------------
Skupina o 1.-4.místo :
------------------------
1. Sokol Stará Bělá 6 6 0 0 40 : 18 12
2. Strojosvit Krnov 6 4 0 2 36 : 22 8
3. TJ Vítkovice-Svinov 6 2 0 4 22 : 28 4
4. US Uničov 6 0 0 0 7 : 37 0
Skupina o 5.-8.místo :
----------------
5. MEZ Frenštát 6 5 0 1 39 : 21 10
6. JZD Družba Hlavnice 6 3 0 3 38 : 41 6
7. ŽD Bohumín 6 2 0 4 29 : 33 4
8. Sokol Neplachovice 6 2 0 4 36 : 47 4
Skupina o 9.-10.místo :
------------------------
9. TJ Rožnov p.R 4 3 0 1 19 : 13 6
--------------------------------------------------------------
10. TJ Jiskra Rýmařov 4 1 0 3 13 : 19 2
Stručné zhodnocení sezony 1987/1988, Muži:
-------------------------------------------
V sezoně 1987/1988 tedy start v KS dospělých. Byla znát dvouletá přestávka v jejich účinkování v soutěži. Umístili se na posledním místě ve své skupině, kde startovala poměrně silná družstva z Ostravska – Vítkovice-Svinov, Stará Bělá a dále MEZ Frenštát a ZD Bohumín. V nádstavbové části hráli o sestup s TJ Jiskra Rýmařov. Ve 4 utkáních 3x vyhráli a tím svůj výkonnostní cíl – udržení v soutěži splnili.
1988-1989
1989-1990 Krajská soutěž dospělých
Základní část:
---------------
Skupina A:
-----------
1. Vítkovice Svinov 10 8 1 1 75 : 32 17
2. TJ Valašské Meziříčí 10 7 2 1 60 : 41 16
3. TJ Rožnov p.R 10 9 1 3 51 : 30 13
-----------------------------------------------------------------------------------
4. JZD Družba Hlavnice 10 4 0 6 55 : 44 9
5. TJ Jiskra Rýmařov 10 0 0 10 48 : 79 5
6. Sokol Petřvald 10 0 0 10 24 : 87 0
Skupina B:
-----------
1. Sokol Stará Bělá 10 8 1 1 89 : 34 17
2. MEZ Frenštát 10 8 1 1 79 : 43 17
3. ŽD Bohumín 10 4 3 3 59 : 46 11
--------------------------------------------------------------
4. TJ RR Heřmanice 10 3 1 6 49 : 72 7
5. Sokol Neplachovice 10 3 0 7 46 : 66 6
6. Slavoj Bruntál 10 1 0 9 27 : 88 2
Finálová část:
---------------
Skupina o 1.-6.místo :
----------------------
1. Sokol Stará Bělá 10 7 1 2 56 : 37 15
2. TJ Valašské Meziříčí 10 6 0 4 58 : 54 12
3. Vítkovice Svinov 10 5 1 4 46 : 41 11
4. TJ Rožnov p.R 10 4 1 5 34 : 42 9
---------------------------------------------------------------
5. MEZ Frenštát 10 4 1 5 47 : 55 9
6. ŽD Bohumín 10 0 2 8 44 : 66 2
Skupina o 7.-12.místo :
------------------------
7. TJ RR Heřmanice 10 7 0 3 53 : 40 14
8. JZD Družba Hlavnice 10 6 1 3 60 : 32 13
9. TJ Jiskra Rýmařov 10 6 1 3 62 : 44 13
10. Sokol Petřvald 10 5 0 5 62 : 78 10
11. Sokol Neplachovice 10 4 0 6 51 : 52 8
12. Slavoj Bruntál 10 1 0 9 40 : 82 2
1991-1992 Krajská soutěž dospělých
skupina o 1 - 6.místo :
------------------------
1. Sokol Stará Bělá 10 10 0 0 111 : 24 18
2. MEZ Frenštát 10 8 0 2 91 : 42 16
3. TJ Valašské Meziříčí 10 5 0 5 68 : 68 10
4. TJ Rožnov p.R 10 3 0 7 42 : 61 6
--------------------------------------------------------------
5. RDJ Horní Benešov 10 4 0 6 62 : 70 8
6. Jiskra Rýmařov 10 0 0 10 22 : 129 0
7. Sokol Petřvald 10 0 0 10 22 : 129 0
Muži: V sezoně 1991/92 startovali v KS dospělých. Umístili se na 4.místě a nebýt výpadku v 2.pol. soutěže (uhráli jen dva body) mohlo být umístění ještě lepší. Mužstvo je perspektivní, protože je vesměs složeno z hráčů do 25 let včetně dorostenců. Svůj výkonnostní cíl – umístění do 4. místa splnili.
1992-1993 Regionální přebor II.třídy dospělých
Skupina o 1 - 4. místo:
1. TJ Sokol Stará Bělá 6 5 1 0 49 : 24 11
2. TJ Vítkovice Svinov 6 4 0 2 31 : 31 8
3. TJ MEZ Frenštát 6 1 1 4 28 : 45 3
4. Sokol Dobratice 6 0 2 4 27 : 35 2
-----------------------------------------------------------------
Skupina o 5 - 8. místo:
1. TJ Valašské Meziříčí 6 5 1 0 42 : 27 11
2. TJ Jiskra Rýmařov 6 4 0 2 31 : 22 8
3. Biocel Paskov 6 3 0 3 43 : 39 6
4. RDJ Horní Benešov 6 0 0 6 27 : 55 0
-----------------------------------------------------------------
Skupina o 9 - 11. místo:
1. TJ Rožnov p.R 4 4 0 0 36 : 16 8
2. ZDB Bohumín 4 1 1 2 26 : 28 3
3. SOKOL Petřvald 4 0 1 3 14 : 32 1
Muži: V sezoně 1992/93 startovali v RP 2. třídy. Umístili se na 9.místě z 11 družstev. Mužstvo je perspektivní, protože je vesměs složeno z hráčů do 25let, včetně dorostenců. Neplnilo ovšem předpoklady s kterými do soutěže nastupovali. Příčiny je možno vidět hlavně ve velkých rezervách tréninkovém procesu.
1993-1994 -
1994-1995 Regionální přebor II.třídy dospělých
Tabulka základní část – Skupina A
1. TJ Valašské Meziříčí 10 10 0 0 70:26 20
2. HC Třinec 10 7 0 5 61:38 14
3. TJ Jelínek Svinov 10 6 0 4 58:51 12
4. TJ MEZ Frenštát pod R. 10 5 0 5 49:53 10
5. HC Rožnov pod Radhoštěm 10 1 0 9 4O:64 2
6. HC Biocel Vratimov 10 1 0 9 45:91 2
Tabulka základní část – Skupina B
1. TJ Sokol Stará Bělá 8 8 0 0 64:25 16
2. TJ RD Hor. Benešov 8 3 1 4 41:55 7
3. TJ Jiskra Rýmařov 8 3 0 5 48:48 6
4. HC Stroj. Krnov B 8 3 0 5 41:43 6
5. HC Black Dogs Opava 8 2 1 5 30:S3 5
skupina o 1 - 6.místo :
-------------------------------------
1. TJ Valašské Meziříčí 10 9 0 1 73 : 26 18
2. HC Třinec 10 6 0 4 60 : 45 12
3. Sokol Stará Bělá 10 6 0 4 73 : 47 12
4. Jiskra Rýmařov 10 4 0 6 42 : 64 8
5. Jiskra Rýmařov 10 3 0 7 39 : 77 6
6. Jelínek Vítk-Svinov 10 2 0 8 34 : 62 4
skupina o 7 - 12.místo :
--------------------------------------
7. MEZ Frenštát 8 7 1 0 54 : 37 15
8. HC Rožnov 8 4 0 4 37 : 38 8
9. HC Krnov B 8 3 1 4 30 : 38 7
10.HC Biocel Vratimov 8 3 0 5 42 : 51 6
11.HC Black Dogs Opava 8 2 0 6 30 : 40 4
1995-1996 - RP II.třídy dospělých
RP II.třídy dospělých - skupina o 1. - 6.místo
1. St.Bělá 10 9 0 1 73 : 32 18
2. Kozlovice 10 7 1 2 66 : 31 15
3. J.V.Svinov 10 5 1 4 32 : 34 11
4. ŽD Bohumín 10 3 1 6 39 : 55 7
5. Krnov "B" 10 2 2 6 27 : 50 6
6. Rožnov 10 1 1 8 25 : 60 3
RP II.třídy dospělých - skupina o 7. - 11.místo
7. Frenštát 8 7 0 1 65 : 33 14
8. Frýdek-Místek "B" 8 6 0 2 75 : 40 12
9. H.Benešov 8 5 0 3 53 : 41 10
10. B.D.Opava 8 2 0 6 42 : 57 4
11. ČSAD Ostrava 8 0 0 8 20 : 84 0
Neověřeno, bylo psáno jako rok 1996-1997, ale lze se domnívat že se jedná o sezonu 1995-1996.
1996 – 97 Regionální přebor II.třídy dospělých
1. Stará Bělá 14 11 0 3 101 : 48 18
2. Jelínek Vítk-Svinov 14 10 1 3 77 : 45 12
3. ŽD Bohumín 14 10 0 4 73 : 40 12
4. HC Rožnov p.R. 14 5 4 5 58 : 50 8
5. Frýdek-Místek B 14 6 2 6 74 : 72 6
6. TJ Horní Benešov 14 5 0 9 55 : 78 4
5. TJ Frenštát p.R. 14 4 0 10 46 : 92 6
6. ČSAD Ostrava 14 0 1 13 41 : 110 4
1997 – 98 Regionální přebor I.třídy mužů
1. HC Uničov 28 22 4 2 166 : 57 48
2. V. Meziříčí 28 16 5 7 136 : 106 37
3. HCS Krnov 28 13 4 11 127 : 119 30
4. HC Třinec 28 13 3 12 108 : 117 29
5. V. Studénka 28 11 2 15 113 : 128 24
6. Kozlovice 28 11 2 15 113 : 130 24
7. HC Rožnov 28 8 3 17 87 : 130 19
8. J.V. Svinov 28 6 2 15 93 : 156 13
1998 – 99 Regionální přebor I.třídy mužů
1. Stroj.Krnov 24 17 1 6 134 : 81 35
2. Česky Těšín 24 15 2 7 109 : 79 32
3. Val.Meziříčí 24 14 3 7 137 : 84 31
4. HK Kozlovice 24 12 1 11 96 :113 25
5. HC Rožnov 24 11 2 11 92 : 94 24
6. J.V.Svinov 24 6 3 15 87 :112 15
7. V.Studénka 24 2 2 20 69 :161 6
1999-2000 Regionální přebor I.třídy mužů
1. Stroj.Krnov 24 17 1 6 134 : 81 35
2. Val.Meziřiči 24 15 2 7 109 : 79 32
3. HC Rožnov 24 14 3 7 137 : 84 31
4. V.Studénka 24 12 1 11 96 :113 25
5. J.V.Svinov 24 11 2 11 92 : 94 24
6. Kozlovice 24 6 3 15 87 :112 15
7. ČSAD Ostrava 24 2 2 20 69 :161 6
8. Horní Benešov 24 2 2 20 69 :161 6
2000-01 Regionální přebor I. třídy mužů
1. HC Studénka 28 20 5 3 158 : 76 45
2. TJ Val.Meziřiči 28 20 3 5 188 : 83 43
3. HC Strojosvit Krnov 28 14 5 9 139 : 89 33
4. TJ Jelínek Vítkovice Svinov 28 12 5 11 98 : 79 29
5. HC Rožnov p/R 28 11 1 16 73 : 149 23
6. SK Karviná 28 8 6 14 120 : 107 22
7. TJ Horní Benešov 28 7 3 18 82 : 159 17
8. HC ČSAD Ostrava 28 5 2 21 77 : 193 12
2001-02 - Regionální přebor I. třídy mužů
1. TJ Jelínek Vítk.Svinov 16 13 1 2 87: 41 27
2. HC Krnov 16 12 0 3 107: 42 26
3. TJ Valašské Meziříčí 16 11 1 4 114: 50 23
4. HC Studénka 16 11 1 4 97: 57 23
5. SK Karviná 16 8 0 8 65: 60 16
6. TJ Horní Benešov 16 5 1 9 79: 93 12
7. HC ČSAD Ostrava 16 3 2 11 57: 86 8
8. HC Rožnov pod Radhoštěm 16 3 1 12 33: 83 7
9. TJ Frenštát pod Rad. 16 1 0 15 46:173 2
Final A
1. HC Studénka 7 7 0 0 40:24 14
2. TJ Valašské Meziříčí 7 5 1 1 30:18 11
3. HC Krnov 7 3 2 2 30:21 8
4. TJ Jelínek Vítk.Svinov 7 0 2 5 17:27 2
5. SK Karviná 7 0 1 6 12:39 1
Final B
1. TJ Horní Benešov 6 5 0 1 50:20 10
2. HC ČSAD Ostrava 6 3 2 1 25:24 8
3. HC Rožnov pod Radhoštěm 6 2 2 2 43:19 6
4. TJ Frenštát pod Rad. 6 0 0 6 13:68 0
2002-03 Krajský přebor mužů Zlínský kraj
1 TJ Valašské Meziříčí 19 15 1 3 88 : 47 33
2 HC Uherské Hradiště 19 13 4 2 112 : 48 30
3 HC Uherský Brod 19 14 1 9 82 : 56 28
4 SK Policie Kroměříž 19 7 2 10 67 : 85 15
5. HC Rožnov pod R. 19 4 1 14 39 : 101 9
6. TJ Lok. Uherský Ostroh. 19 2 2 16 48 : 99 5
2003-04 Krajský přebor mužů Zlínský/Olomoucký kraj
1 HC Draci Šumperk 24 19 1 4 161 : 46 39
2 TJ Valašské Meziříčí 24 17 3 4 132 : 53 37
3 HC Uherské Hradiště 24 14 3 7 89 : 69 31
4 HC Uherský Brod 24 14 1 9 136 : 71 29
5 SK Policie Kroměříž 24 7 2 15 71 : 115 16
6 TJ Lok. Uherský Ostroh 24 3 4 17 52 : 136 10
7 HC Rožnov pod R. 24 2 2 20 49 : 200 6
2004-05 Krajský přebor mužů Severomoravský kraj
1 HC KOPŘIVNICE 24 18 1 5 143: 77 37
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 24 17 2 5 111: 63 36
3 HC KRNOV 23 15 1 7 115: 69 31
4 HC FRÝDEK MÍSTEK 24 9 2 13 109:109 20
5 SK KARVINÁ 23 9 1 13 81: 88 19
6 HC STUDÉNKA 23 5 1 17 71:113 11
7 HC ROŽNOV p. RAD. 23 4 2 17 67:178 10
8 TJ VÍTKOVICE SVINOV 0 0 0 0 0 : 0 0 (odhásili se v průběhu sezony)
2005-06 Krajský přebor mužů Severomoravský kraj
Sezona kvůli zastřešování zimního stadionu neodehrána
2006-07 Krajský přebor mužů Moravskoslezský kraj
1. SK Karviná 28 24 0 0 2 210:79 50
2. TJ Horní Benešov 28 22 0 0 5 149:80 45
3. HC Uničov 28 19 0 0 6 164:84 41
4. Hokejový klub Krnov 28 12 0 0 13 143:141 27
5. HC Frýdek-Místek 28 8 0 0 17 107:125 19
6. HC Kopřivnice 28 8 0 0 17 109:138 19
7. HC Rožnov pod R. 28 8 0 0 20 91:185 16
8. HC Studénka 28 3 0 0 24 55:196 7
2007-08 Krajský přebor mužů Moravskoslezský kraj
1. HC Kopřivnice 20 15 2 3 89:52 32
2. TJ Horní Benešov 20 13 3 4 106:51 29
3. HC Frýdek-Místek 20 11 2 7 86:84 24
4. HK Krnov 20 8 4 8 79:90 20
5. HC Studénka 20 2 4 14 59:98 8
6. HC Rožnov pod R. 20 2 3 15 60:104 7
2008-09 Krajský liga mužů Moravskoslezský kraj
1. HC Frýdek-Místek 24 17 3 4 137:87 37
2. SK Karviná 24 16 2 6 122:77 34
3. TJ Horní Benešov 24 12 4 8 87:77 28
4. HC Kopřivnice 24 12 3 9 86:78 27
5. HK Krnov 24 8 5 11 82:90 21
6. HC Studénka 24 7 2 15 74:111 16
7. HC Rožnov pod R. 24 2 1 21 80:148 5
2009-10 Krajský liga mužů Moravskoslezský kraj
1. HK Krnov 20 12 2 3 3 95:79 43
2. TJ Horní Benešov 20 13 2 0 5 101:56 43
3. SK Karviná 20 10 0 1 9 92:95 31
4. HC Studénka 20 6 3 2 9 80:99 26
5. HC Rožnov pod R. 20 6 1 2 11 80:83 22
6. HC Kopřivnice 20 4 1 1 14 69:105 15
2010-11 Krajský liga mužů Moravskoslezský kraj
1. TJ Horní Benešov 24 16 1 1 6 123:83 51
2. HC Kopřivnice 24 17 0 0 7 106:69 51
3. HK Krnov 24 13 2 1 8 97:89 44
4. HC Nový Jičín B 24 11 1 0 12 85:90 35
5. SK Karviná 24 9 2 0 13 106:106 31
6. HC Rožnov pod R. 24 8 1 4 11 96:102 30
7. HC Studénka 24 3 0 1 20 59:133 10
2011-12 Krajská hokejová liga Moravskoslezský kraj
1. HC Orlová 28 20 2 1 5 152:89 65
2. HK Krnov 28 21 1 0 6 172:100 65
3. HC Studénka 28 17 0 3 8 158:117 54
4. HC Rožnov pod R. 28 13 1 1 13 130:117 42
5. TJ Horní Benešov 28 13 1 0 14 147:137 41
6. HC Kopřivnice 28 12 1 1 14 101:121 39
7. HC Nový Jičín B 28 5 3 1 19 92:131 22
8. HC Bohumín 28 2 0 2 24 83:223 8
Play off:
Finále: HC Orlová-HC Studénka, konečný stav stav série: 2:0
HC Orlová - HC Studénka 5:3
HC Studénka - HC Orlová 4:5 pp
Semifinále: HC Studénka-TJ Horní Benešov, konečný stav série: 2:1
HC Studénka - TJ Horní Benešov 3:0
TJ Horní Benešov - HC Studénka 4:3
HC Studénka - TJ Horní Benešov 6:3
Semifinále: HC Orlová-HC Nový Jičín B, konečný stav série: 2:0
HC Orlová - Nový Jičín B 12:1
Nový Jičín B - HC Orlová 2:5
Čvrtfinále: HC Rožnov p.R. - Horní Benešov, konečný stav série 1:2
HC Rožnov p. R. - TJ Horní Benešov 3:2
TJ Horní Benešov - HC Rožnov p. R. 11:3
HC Rožnov p. R. - TJ Horní Benešov 2:4
Čvrtfinále: HC Studénka - HC Kopřivnice, konečný stav série 2:1
HC Studénka - HC Kopřivnice 6:5 pp
HC Kopřivnice - HC Studénka 3:2 pp
HC Studénka - HC Kopřivnice 3:0
Čvrtfinále: HK Krnov - HC Nový Jičín B, konečný stav série 0:2
HK Krnov - Nový Jičín B 1:2 pp
Nový Jičín B - HK Krnov 1:0
Čvrtfinále: HC Orlová - HC Bohumín, konečný stav série 2:0
HC Orlová - HC Bohumín 6:1
HC Bohumín - HC Orlová 0:8
2012-13 Krajská liga mužů Moravskoslezský kraj
1. HC Orlová 20 16 3 0 1 131:52 54
2. HC Kopřivnice 20 14 0 1 5 100:52 43
3. TJ Horní Benešov 20 13 0 2 5 94:66 41
4. HC Studénka 20 10 2 1 7 95:83 35
5. HC Uničov 20 8 3 2 7 85:72 32
6. HC RT Torax Bohumín 20 8 2 1 9 89:105 29
7. HK Krnov 20 9 0 1 10 83:87 28
8. SK Karviná 20 7 2 0 11 106:100 25
9. HC Rožnov pod R. A 20 5 0 3 12 74:112 18
10. HC Nový Jičín B 20 4 1 1 14 70:129 15
11. HC Rožnov pod R. B 20 2 1 2 15 56:125 10
Play off:Finále: HC Kopřivnice - HC Uničov , konečný stav stav série: 1:0
HC Kopřivnice - HC Uničov 3:2
HC Uničov - HC Kopřivnice 1:5
Semifinále: TJ Horní Benešov- HC Uničov , konečný stav série: 1:2
TJ Horní Benešov - HC Uničov 2:3
HC Uničov - TJ Horní Benešov 3:5
TJ Horní Benešov- HC Uničov 3:5
Semifinále: HC Kopřivnice - HK Krnov, konečný stav série: 2:1
HC Kopřivnice - HK Krnov 4:2
HK Krnov - HC Kopřivnice 3:2pp HC Kopřivnice - HK Krnov 3:2
Čvrtfinále: HC Kopřivnice - HC Rožnov p. R. A , konečný stav série 2:0
HC Kopřivnice - HC Rožnov p. R. A 5:3
HC Rožnov p. R. A - HC Kopřivnice 2:3pp
Čvrtfinále: TJ Horní Benešov - SK Karviná , konečný stav série: 2:0
TJ Horní Benešov - SK Karviná 9:3
SK Karviná - TJ Horní Benešov 1:3
Čvrtfinále: HC Studénka - HK Krnov, konečný stav série 1:2
HC Studénka - HK Krnov 2:4
HK Krnov – HC Studénka 2:9 HC Studénka - HK Krnov 1:3
Čvrtfinále: HC Uničov - HC Bohumín, konečný stav série 2:0
HC Uničov - HC Bohumín 7:3
HC Bohumín - HC Uničov 2:7
První Orlová postoupila přímo do baráže o 2. ligu-východ, proti poslednímu HC Bobři Valašské Meziříčí.
HC Bobři VM – HC Orlová, konečný stav série 2:1
HC Bobři VM – HC Orlová 3:4pp
HC Orlová - HC Bobři VM 0:7
HC Bobři VM – HC Orlová 3:2
2013-2014 Krajská liga mužů
1.SK Karviná 20 16 2 0 2 144 : 65 52
2 HK Šumperk 20 10 5 1 4 93 : 57 41
3 HC Studénka 20 11 2 3 4 99 : 67 40
4 TJ Horní Benešov 20 8 2 5 5 96 : 68 33
5 HC Kopřivnice 20 7 4 2 7 69 : 85 31
6 HK Krnov 20 5 4 2 9 81 : 85 25
7 HC Rožnov pod R. "B" 20 6 2 0 12 76 : 103 22
8 HC Rožnov pod R. 20 6 0 3 11 66 : 105 21
9 HC Bohumín 20 6 0 2 12 83 : 109 20
10 HC Orlová B 20 3 1 4 12 42 : 105 15
Play off 1
Finále: SK Karviná - HK HOKEJ Šumperk 2003, konečný stav série 2:0
SK Karviná - Šumperk 6:3,
Šumperk - Karviná
2:3 ppSemifinále: HK HOKEJ Šumperk 2003 - TJ Horní Benešov, konečný stav série 2:0
Šumperk - Horn
í Benešov 5:4,Horní Benešov - Šumperk 1:5
Semifinále: SK Karviná - HK Krnov, konečný stav série 2:0
Karviná - Krnov 6:4,
Krnov - Karviná1:5
Čf: Horní Benešov (4) - Kopřivnice (5), konečný stav série: 2:1
Horní Benešov - Kopřivnice5:0k,
Kopřivnice - Horní Benešov 8:0,
Horní Benešov - Kopřivnice 4:1
Čf: HC Studénka (3) - HK Krnov (6), konečný stav série 0:2
Studénka - Krnov 0:5k,
Krnov - Studénka 7:2
Čf: Šumperk 2003 (2) - Rožnov p.R. "B" (7), konečný stav série 2:1
Šumperk - Rožnov B 14:0,
Rožnov B - Šumperk 2:0,
Šumperk - Rožnov B 6:2
Čf: SK Karviná (1) - HC Rožnov p.R. "A" (8), konečný stav série 2:0
Karviná - Rožnov 8:3,
Rožnov - Karviná 3:12
Play off 2
Finále: HC Studénka - HC Kopřivnice, konečný stav série 0:2
Studénka - Kopřivnice 1:3,
Kopřivnice - Studénka 4:1
SF: HC Studénka - HC RT Torax Bohumín, konečný stav série 2:0
Studénka - Bohumín 6:4,
Bohumín - Studénka 5:13
SF: HC Kopřivnice - HC Rožnov p.R. "B", konečný stav série 2:1
Kopřivnice - Rožnov B 3:2 np,
Rožnov B - Kopřivnice 4:3 pp,
Kopřivnice - Rožnov B 8:2
ČF: HC Kopřivnice - HK Krnov, konečný stav série 2:0
Kopřivnice - Krnov 10:3,
Krnov - Kopřivnice 3:4
ČF: HC Studénka - HC Rožnov p.R. "A" konečný stav série 2:1
Studénka - Rožnov 8:0,
Rožnov - Studénka 4:3,
Studénka - Rožnov 7:2
ČF: HK HOKEJ Šumperk 2003 - HC RT Torax Bohumín, konečný stav série 0:2
Šumperk - Bohumín 5:6 pp,
Bohumín - Šumperk 5:3
ČF: TJ Horní Benešov - HC Rožnov p.R. "B", konečný stav série 1:2
Horní Benešov - Rožnov B 3:6,
Rožnov B - Horní Benešov 3:4,
Horní Benešov - Rožnov B 4:6