Prohra s Bohumínem

30.10.2016 20:11

HC Bospor Bohumín - HC Rožnov pod Radhoštěm 9:4 (2:1,5:1,2:2)

Branky: Branky: 12:48 Krejčí (Vyvijal), 23:50 Vyvijal (Krejčí, Holý), 54:05 Vyvijal (Dostál), 58:15 Vyvijal (Dostál)

Vyloučení: 5:5 Využití: 2:3

Diváci: 40 diváků

Sestava: Mizera- Švrček, Mynarčík, Halla, Holý- Vaculín, Krejčí, Blaha, Dostál, Cvečka, Vyvijal

Den po zápase se Studénkou, jsme vyrazili bojovat o body do Bohumína, se kterým jsme se utkali po 8mi dnech. Naše okleštěná sestava čítala pouze dva obránce, tak na obranných postech zaskakovali HallaHolým, který ovšem při nedostatku obránců nastupuje v defenzivě už od začátku sezóny.

V první třetině jsme drželi se silným soupeřem krok. Ve 12.minutě se domácí dostali do vedení. O minutu později jsme zásluhou Krejčího srovnali na 1:1. Bohužel v 19.minutě jsme obdrželi branku na 2:1.

Ve druhé třetině jsme díky velkému úbytku sil polevili. Zbytečnými góly jsme druhou část prohráli 5:1. Jedinou branku ve druhé třetině vstřelil Vyvijal. Po druhé třetině už byl zápas prakticky rozhodnut.

Ve třetí třetině se hrálo o čest. S nedostatkem sil jsme v poslední třetině bojovali. Třetí třetina skončila výsledkem 2:2. O obě branky se postaral Vyvijal, který zkompletoval hattrick. Po Vyvijalovi musíme ještě pochválit skvělou defenzivní hru Vaculína.

Bohužel body ze zápasu nebyly a prohra 9:4 určitě zabolela. Na další zápas jsme se připravovali na sobotu 5.11, kdy jsme hostili “B“ tým Nového Jičína.