HC Rožnov pod Radhoštěm - TJ Horní Benešov 1:10 (1:5,0:4,0:1)

Vyloučení: 8:7 navíc Kunčický (RpR) a Pražák (HBe)10 min

Využití: 0:3

Diváci: 80 diváků

Sestava: Hnilica (od 6.min Mizera)-Švrček, Kunčický, Skopal, Holý, Valentík, Mynarčík-Kroupa, Halla, Cvečka, Dostál, Mikuš, Blaha, Švajda, Vaculín, Krejčí

Zápas jsme začali dobře. V čase 3:28 vsítil naši jedinou branku Cvečka. O tři minuty později ujížděl jeden z benešovských na brankáře Hnilicu, který svým rozštěpem skvěle zasáhl, ale bohužel si při zákroku poranil tříslo a musel být střídán. Nerozchytaný Mizera do dvou minut po svém příchodu 2x inkasoval. Kanonáda hostů pokračovala, a tak bylo výsledné skóŕe po první třetině 1:5.

Do druhé třetiny jsme vstoupili stejně, jako jsme skončili tu první. Hosté využili po 18 sekundách přesilovou hru z první třetiny. Za necelou minutu jsme opět inkasovali a bylo to už 1:7. V čase 24:51 jsme dostali přesilovou hru 5 na 3, která trvala 102 sekund. I při takovém luxusu jsme nebyli schopni usadit se v pásmu a vystřelit. Horní Benešov nás nešetřil. Mizera do konce druhé třetiny ještě 2x inkasoval.

Do třetí třetiny jsme vstupovali s potupným skóre 1:9. Třetí třetina už prakticky nenabídla nic, a čekalo se, jestli hosté zakulatí stav branek na 10 kusů. To se jim povedlo v čase 58:06 a potupná desítka byla na světě.