TJ Horní Benešov - HC Rožnov pod Radhoštěm 3:0 (1:0,0:0,2:0)

Branky: -

Vyloučení: 2:5 z toho Hlista (HBe) 5+ OK

Využití: 1:0

Sestava: Hnilica(Mizera) – Mynarčík, Švrček, Valentík, Skopal – Vojkůvka, Kroupa, Švajda, Mikuš, Dostál, Halla, Cvečka, Krejčí

S torzem sestavy odcestovalo naše mužstvo prát se o nějaké body do Horního Benešova. Zatímco při vyhraném domácím zápase s Krnovem čítala 19 hráčů do pole, do Horního Benešova odcestovalo pouze 12 bruslařů.

V první třetině došlo na obou stranách k několika vyloženým šancím. Úvodní a také rozdílovou branku vstřelili hornobenešovští v čase 14:22.

Druhou třetinu jsme bruslařsky bojovali. Bohužel se nám nepovedlo vstřelit branku a tak byl stav po dvou třetinách stále 1:0 pro Horní Benešov.

Ve třetí třetině už bohužel našemu týmu docházely síly, a tak Benešov navýšil skóre na 3:0 ve 45. respektive ve 48. minutě. Po velmi dobrém výkonu jsme bohužel padli.

Po nekompletních 6ti kolech se nachází náš tým s 5ti body na krásném 6. místě.

Další zápasy nás čekají v pátek 21.10, kdy na náš led v dohrávce 2. kola dorazí letos ještě neporažený Bohumín vedený bývalým extraligovým hráčem Markem Ivanem. V sobotu 22.10 odehrajeme 7. kolo Klh se sousedem v tabulce Studénkou, na kterou strácíme 2 body.