• 45. Paška (Kavulič) (UN)
  • 48. Prycl (RO)
  • 50. Kavulič (UN)

I.třetina
V nědělním utkání vstoupili za honbou  ke třem bodům lépe domácí orli, Axmann přenechal kotouč Jaromírovi Navrátilovi a ten velice krásnou střelou přes obránce Rožnova nedal hostujícímu brankáři šanci 1:0. Na rozdíl dvou branek zvyšoval čerstvý tatínek Jiří Paška po souhře celé formace v přesilové hře 2:0. O necelou minutu později byl na trestné lavici Syrůček a orli byli potrestání, tvrdou střelou přesně do šibenice se trefil Kroupa 2:1. V jedenácté minutě hosté opět trávili čas na trestné lavici a toho využili naši hráči. Handlovu střelu dorazil do brány Tomáš Sršeň 3:1.

II.třetina
Na začátku druhé třetiny v další přesilové hře úřadoval opět Jaromír Navrátil, který dorážel odražený puk 4:1. O snížení stavu se postaral hostující hráč Švajda v 22. minutě utkání 4:2 a následně na konci 28. minutě snížili hosté na rozdíl jedné branky 4:3. V 29. minutě na sebe vzal zodpovědnost Roman Axmann a při úniku propálil vše co mu stálo v cestě 5:3. O drama v utkání se opět postaral hostující hráč Mikel, aby snížil na jedinou branku 5:4. Přesilové hry rozhodují zápasy i v Uničově tomu bylo tak, Ondřej Kavulič zakončoval souhru celé pětky právě v přesilové hře 6:4. Ve stejné minutě utkání tj.36., ale na jejím konci se krásnou střelou do šibenice trefil Jan Galuška 7:4. Druhá "divoká" třetina skončila mírným vítězovým domácích 4:3, ale celkově měli do třetí třetiny slušný náskok.

III. třetina
Třetí třetina pokračovala v režii domácích borců, ve 42. minutě zatáhl Klič kotouč do útočného pásma a naservíroval ho před bránu úplně volnému Michalovi Spěvákovi a ten se trefil přímo mezi betony hostujícího brankáře 8:4. O tři minuty později probíhala opět přesilová hra a toho dne velice aktivně střílející Jiří Paška  propálil vše co bylo před ním. 9:4. Následně v 48. minutě z ofsajdové pozice snížil Rožnovský Prycl na 9:5, ale konečnou tečku zápasu udělal Ondřej Kavulič velice tvrdou střelou od modré čáry, která brankáři hostí úplně vyvrátila lapačku 10:5. Tři body tedy zůstaly v orlím hnízdě a navíc od  třetí třetiny vstoupili domácí hráči s novou akvizicí, do brány trenéři poslali na osahání dospělého hokeje juniora Štěpána Kořalku, který se předvedl ve slušné formě a pochytal osm střel a jen jednou inkasoval.