Barnošák Dominik, Bürgel Radoslav, Číhal Robin, Foltyn Tomáš, Hublík Jindřich, Kytka Martin, Malík Tomáš, Mareček Petr, Milch Radek, Moržol Dominik, Niedoba Denis, Opravil Ladislav, Pniok Ondřej, Vaštík David, Volf Marek, Wróbel Tomáš,

Využití:  5:0
Oslabení:  0:2
Diváci:  86

Foto

Od začátku utkání jsme tahali za kratší konec. Karviná měla daleko lepší pohyb a dokázala se jednoduše přes krásné nahrávky dostávat do zakončení. Jen díky Dohnálkovi v brance jsme neutrpěli desítku. Do zadu Karviná byla hratelná, ale podržel je i golman. Paradoxně při stejném počtu hráčů jsme hráli zápas 1:1, 5 golů jsme dostali v oslabení, 2 ve vlastní přesilovce!

Úvodní tlak SK Karviné, vyšperkovaný vyloučením Paťavy v 20sekundě utkání jsme ještě přežili. Úder Karviné přišel paradoxně v naší přesilovce, třetí gol viděl jenom pán rozhodčí, a uznal ho až v přerušení po minutě hry, tady asi zaspal náš kapitán, i když kdo to mohl čekat. Potom výborně hrající Martin Kroupa nastřelil horní tyč branky Karviné. Třetí gol byla tečovaná střela karvinského hráče v našem oslabení.

Kdo čekal v druhé třetině obrat ve hře našeho celku musel být zklamán. Sestava stáhlá na tři útoky nestačila na rychlou souhru Karvinských a v půlce utkání byl stav 6:0. Karviná nás trestala jenom v přesilovkách, kdy šperkovala své kombinace brankami do prázdné sítě. Ve hře dopředu jsme byli slabí a to i v přesilových hrách. První boxerskou vložku obstaral Kunčický, ale ani ta nás neprobrala.

Třetí třetinu Karviná povolila, ale i přes několik vyložených šancí jsme golmana Volfa nepřekonali. Naopak po další Karvinské spolupráci v přesilovce 7:0. To už Martin Kroupa trefil po druhé tyčku. Tomáš Holý za úder na hlavu dostal 2+10min a druhou boxerskou vložku obstaral Jakub Švrček. Nakonec jsme po individuální akci Martina Kroupy korigovali 4 minuty před koncem na 1:7. Naskytla se nám dokonce přesilovka 5:3 i přes další šance jsme gol nevytěžili. V době kdy Karvinští hráli už ve čtyřech jsme inkasovali na konečných 1:8.

Nezbývyá nic jiného než na toto utkání zapomenout a vzpamatovat se v zápasech po novém roce. Bez bruslení, špetky taktiky a koncentrace to ale nepůjde! Karviná byla ve velké pohodě a nám ukázala že otevřené zápasy s takovým soupeřem hrát nemůžeme. Na druhou stranu věříme že tyto zkušenosti prodáme do utkání s HB a Krnovem.

7 fanoušků hlasovalo o 3 nejlepší hráče z našeho týmu:

1.) Martin Kroupa - bojoval a stíhal bruslit s Karvinskými, nastřelil 2x tyč a dal gol

2.) Richard Dohnálek - nebýt jeho vezeme desítku, 3 goly dostal po kombinace Karvinských do prázdné

3.) Luděk Ručka - jako jediný dokázal rozehrát a přesně nahrát, bruslil a bojoval ... kde byli mladí

Svoje si jakž tak splnil Luboš Černý a Marek Randýsek, nová tvář. Oba chodili do soubojů a vybojovali několik situací.

Dlouho jsme hledali jména těch co mají na víc, ale neměli svůj den, dotyční se poznají sami, takže v utkání zklamali:

1.)  - hrál po delší době a i přes snahu tam chyběl jakkýkoliv vyhraný souboj, či nahrávka

2.)  - na ledě se klouzal vůbec nezrychlil, proč? několikrát v sezoně ukázal že má navíc

3.)  - obránce by měl být důraznější a jistější má navíc

Hlášky, jak šly časem:

My prostě rozdáváme soupeřům radost, a sami se potápíme do čím dal větších...     Kolďas