56:16 SK Karviná, Luka Vladimír (Volf Marek)
59:26 HC Rožnov A, Babiš Kamil (Kunčický Jan, Matuš Vít)
44:10 Opravil Ladislav, SK Karviná, (hákování), 2 min.
45:33 Švrček Jakub, HC Rožnov A (vysoká hůl), 2 min.
47:39 Kunčický Jan, HC Rožnov A (hákování), 2 min.
48:47 Duda Lukáš, HC Rožnov A (sekání), 2 min.
51:46 Novák Michal, SK Karviná, (hákování), 2 min.
55:36 Holý Tomáš, HC Rožnov A (faul loktem), 2 min.
55:57 Duda Lukáš, HC Rožnov A (vysoká hůl), 2 min.
57:26 Kalus Dominik, SK Karviná, (sekání), 2 min.
57:26 Bürgel Radoslav, SK Karviná, (zásah do hlavy nebo krku), 2 min.
57:26 Bürgel Radoslav, SK Karviná, (zásah do hlavy nebo krku), 10 min.

Ani v druhém zápase čtvrtfinále play off na domácím ledě jsme na favorizovanou Karvinou nestačili a podlehli vysoko 3:12. V základní sestavě chyběli v prvním útoku oba dva Martinové, Kroupa pro trest ve hře a Vaculín pro nemoc, oslabení bylo citelné. Zápas jsme přitom začali hodně aktivně a to i přes inkasovaný gól ve 2minutě zápasu v oslabení. Karviná byla pod tlakem a bylo tam i dost střel bohužel vlastníma chybama jsme od 11 do 17 minuty třikrát inkasovali a až se to s náma vezlo. Vše bylo jen otázkou skóre. Pozitivní je že jsme opět dokázali vstřelit tři branky. Konec sezony ještě není, protože SM svaz získal sponzora a bude se hrát ještě jednou play off a to bez mužstva které postoupí do kvalifikace o druhou ligu. Co to pro nás znamená? Asi že první březnový týden budeme hrát proti Studénce další play off zápasy! Takže hlavu vzhůru a zůročit zkušenosti po Karviné. tj. Nenechat se blbě vylučovat, nehádat se z rozhodčím, neinkasvat ve vlastních přesilovkách, hrát jednoduše a ono to výjde.

Miroslav Martyčák, trenér: Dnes jsme bohužel nepředvedli to co v minulém zápase, hrát ze zabezpečené obrany a čekat na chyby soupeře i když jich moc nebylo a na nabídnuté přesilovky. Také někteří hráči neměli za potřebí se vracet. Karviná předvedla dobrý hokej, na který jsme nestačili a tak po zásluze postupuje dál. Musím jim jen gratulovat a popřát hodně štěstí v dalších bojích.