Ze Studénky jsme body nepřivezli

23.01.2016 21:50

Hc Studénka - Hc Rožnov pod Radhoštěm 5:2 (1:2, 1:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 14. Štubňa (Pokorný), 26. Vacula (J. Sluštík, Jedlička), 45. J. Sluštík (Vacula, Pelikán), 47. Marek Tomášek (Janečka, Čáň), 53. Ertel (Marek Tomášek, Mičulka) - 9. Prycl (Babiš, Vyvijal), 18. Vyvijal (Kroupa, Mizera).

Vyloučení: 10:10  Využití: 1:1 V oslabení: 2:1 Střely na branku: 60:22 Rozhodčí: J. Jeřábek - Kořistka, Krakovčík. Diváci: 170. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 5:2

Sestava: Mizera (Hnilica)

Obrana: Bambuch - Švrček Jiří

Mynarčík - Švrček Jakub

Útok:  Babiš - Vyvijal - Kroupa

Prycl - Švajda - Holiš

Kolovratník

S ochuzenou sestavou vinou nemocí, zranění a jiných povinností jsme odjeli na horký led druhé Studénky. Statečný výkon 11 hráčů stačil na tempo favorizované Studénky celé dvě třetiny zápasu, ve třetí třetině už však došly síly a také brankama ve vlastní přesilové hře jsme zápas ztratili.

Komentář trenér Roman Bambuch: Vzhledem k vývoji zápasu je pro nás výsledek krutý. Na body jsme dosáhnout mohli, dvě třetiny jsme se sebevědomou Studénkou drželi krok. Ve druhé třetině jsme hráli 12minut z dvaceti oslabení, to nás stálo spoustu sil. V poslední dvacetiminutovce jsme inkasovali dvě branky při naší přesilové hře, je to k zamyšlení, musíme se na tuto herní situaci během tréninku více zaměřit.