Prohra s děkovačkou HC RpR - HC Kopřivnice 2:4

Webnode
25.10.2014 21:15

HC RpR - HC Kopřivnice 2:4 (0:2,1:1, 1:1)

První domácí zápas byl dlouho očekávaný a o to větší náboj byl, že se jednalo o derby s Koprem. Utkání přilákalo na 200 fanoušků, kteří vytvořili výbornou kulisu a se hrou obou týmů museli být spokojeni.

4.kolo KLM, 25.10.2014, ZS Bučiska

Branky a nahrávky: 39:03 Tomáš Prycl (Richard Dohnálek), 43:43 Luboš Černý (Yaroslav Ukhin, Luděk Růčka)

Vyloučení: 6:8 navíc Mikuda 10 minut. Využití 1:1. Diváci: 175.

HC Rožnov p.R.: Dohnálek (Mizera) - Čený, Růčka, - Kunčický (Bártek), Švrček Jakub - Švrček Jiří, Bambuch

Vyvíjal, Duda, Ukhin - Babiš (Skopal), Švajda, Mikuda -   Vaculín, Holý (Prycl), Kroupa,   Trenér: J.Kunčický.

Webnode

Branky a asistence: 27:43 Jakub Švrček (Tomáš Prycl), 30:41 Martin Kroupa (Martin Vaculín), 32:46 Martin Kroupa (Martin Vaculín, Jiří Švrček), 51:17 Duda (Jakub Švrček, Filip Vyvijal)

70 diváků, přesilovky: 6:8 Luboš Černý do konce, využití 2:1

Po Kopru namlsaní diváci se první třetinu nestačili divit! Na ledě bylo jen jedno mužstvo, Krnov domácí pustil do první střely na branku v čase 17:58! Už v 2.minutě využil hostující celek zaváhání domácí obrany a dorážka do prázdné o 2 minuty později, opět po zmatcích v obraně, znamenala navýšení na 0:2. Bruslařky si Krnov dělal co chtěl a když se zranil v brance Mizera a šel na led studený Martin Hnilica, bylo to těžko, naštěstí skvělými a jistými zákroky mužstvo podržel. Kdyby třetina skončila 0:5 tak myslím, že by se nikdo nedivil.

Druhá třetina přinesla změny v sestavě a ty se vyplatily. Tady je třeba zdůraznit, že se vyplatilo druhý zápas po sobě mít na lavici další hráče, ne vždy se každému daří a změny přinesly ovoce. První tvrdá vlaštovka přistála v brance Krnova během naší přesilovky, kdy od modré pálil Kuba Švrček - nechytatelně, hned bylo veseleji. Co bylo neuvěřitelné, překvapivě jsme zápas otočili v 5 minutovém oslabení, kdy dostal Luboš Černý 5+ do konce utkání. V oslabení jsme hráli výborně a zásluhou Martina Vaculína a Martina Kroupy dali dokonce dva góly!!!  K tomu jsme ještě dvakrát orazítkovali tyčku ve dvou přesilovkách 5 na 3.

Ve třetí třetině bylo také několik možností k navýšení náskoku, což se podařilo Filipu Vyvijalovi po teči střely Kuby Švrčka. Do konce utkání zbývalo 8minut a Krnov začal hodně zlobit a Martin Hnilica byl opět hodně v akci. Jednou už Krnov zvedal ruce, ale zázračný zákrok Martina byl proti. My nevyužili několik brejkových situací a inkasovali 2,5 minuty do konce. Samozřejmě, že bylo drama, Krnov hrál power play, my šli do čtyřech, několikrát nevyužili možnost dát do prázdné a nakonec jsme to ubojovali. Následovala děkovačka a obrovská radost.

Hvězdy utkání:

1.) Martin Hnilica

2.) Martin Vaculín, Martin Kroupa, Jakub Švrček

Miroslav Martyčák asistent trenéra: Pvní třetina byla hrůza, nevím jestli kluci neměli v nohách únavu ze zápasu s Kopřivnicí, kde vydali obrovské množství sil, ale Krnov nás jasně přebruslil. Do druhé třetiny jsme vstoupili s tím že zkusíme snížit, udělaly se změny v sestavě a pomohlo to, byla tam neuvěřitélná práce v našem 5 minutovém oslabení která Krnov zlomila. Teď jsou před námi těžká utkání, jsem zvědav jestli potvrdíme výkonost.