Diskuze - pište slušně a věcně, díky (hanobící příspěvky mažu)

Datum: 22.11.2017

Vložil: divák

Titulek: HB

Škoda, že nebyl aspon bodik, ale vysledek neni spatny a verim, ze ted budem udelame snuru 10b.

Datum: 18.11.2017

Vložil: Mira

Titulek: Dnes výhra

Ať dnes vyhrajete, ukažte jim, že na to máte!!!

Datum: 17.11.2017

Vložil: Rprside

Titulek: Zítra derbicko

Tým L. Poruba A - Poruba B, tak snad vyhraje áčko

Datum: 17.11.2017

Vložil: fans

Titulek: trenér???

Neměl by se pan Poruba (říká si tak on že prý trenér ) zamyslet nad tím jak vede zápasy? Dostat jedna lajna -6 na zápase, nemá tam co dělat. A myslím že vyrovnaný ne-li zápas kde jsme lepší by měl stáhnout raději na dvě lajny. Jenže holt p. Poruba aby se nepohádal s hráči, tak je tam raději nasere na led všechny at to dopadne jak to dopadne. Většina prohraných zápasu jde na jeho vrub ale mu to stejně nevadí. Po zápase dá pivo prcka a vše zapomene. Ví vůbec jak se dnes hokej hraje? nebo se v trénování zastavil před 20-ti lety možná někde u mladších žáků a dál už nedošel.

Datum: 17.11.2017

Vložil: Rprside

Titulek: Re: trenér???

Vidím že tomu rozumíš, mohl bys přiložit ruku k dílu a stát se asistentem trenéra.

Datum: 18.11.2017

Vložil: Honza

Titulek: Re: trenér???

Rad bych vedel jmeno prispevatele tohoto nazoru. Pokud je to nekdo blize k mancaftu ne-li z neho, tak je to dost podle. Racionalne receno z me strany: ano, jsou tam misty okamziky, kde by to chtelo zasahnout do sestavy ci hry, ale takto ohodnotit praci cloveka, jenz to ta almuznu dela aby nam pomohl, to je dost zbabele a pochybuji , ze pisatel vi o cem mluvi. Chtelo by se to odsvejkovat a zacit se podepisovat.

Datum: 18.11.2017

Vložil: Clen

Titulek: Re: trenér???

Urcite je to nekdo z mancaftu. V Benesove zadni fanousci nebyli, proto nemohou vedet podrobnosti. Rozum tohoto hrace se zastavil v pripravce

Datum: 18.11.2017

Vložil: Honza

Titulek: Re: Re: trenér???

Stale jen dohady a zadna fakta. Clen je take anynomni... kdy se Cesi, respektive Valasi, nauci mluvit otevrene a stat si za svym. Pokud je mancaft plny takovych lidi, pak to nikdy nebude lepsi. Nastesti vim o par spoluhracich, co chteji pomoci. Skoda , ze jich neni tolik.

Datum: 13.11.2017

Vložil: rprside

Titulek: Koncentrovaný výkon

a hlavně bez chyb, jen tak dál.

Datum: 07.11.2017

Vložil: divák

Titulek: debakl

Jako fanousek roznovskeho hokeje bych rad slysel od trenera nebo manazera kuncickeho vyjadreni z vykonu v tesine. Toto se nesmi opakovat. 12:0 je rozdíl dvou tříd. Hráčů není málo, jak tomu bývalo roky predtím, tak kde je problem?

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek