Derby pro B tým

11.11.2012 11:05

7.kolo HC Rožnov pod Radhoštěm  “A“ – HC Rožnov pod Radhoštěm “B“ 5:7 (2:3,2:3,1:1)

článek bude průběžně aktualizován o fotky, hlasy trénéra a další komentáře.

Sestava A: Dohnálek(Mizera)-
Švrček Jak.(6),Mičulka(22) - Kroupa(19),Skopal(97),Vaculín(18),
Kunčický(10),Černý(81) - Holý(33),Růčka(7),Babiš(27),
Matuš(25),Černobila(5),- Hajda(13),Duda(14),Křenek(17),
Paťava(20) - Jakeš(8),Vlach(16),Krátký(42)

Sestava B: Dobřanský (Jagoš) – Hladký, Bambuch, Golasovský, Ostrý, Fryšara, Kocurek, Dušek, Tejkl, Mikuda, Alina, Slovák,Švajda, Suchanek, Zich, Kitzberger

Diváci: 200 (298) Vyprodáno

Vyprodaný stadion Bučiska viděl souboj dvou Rožnovských klubů, který nabídl velké přetahování o skore a 13 branek. Musíme říct že i B tým tvořili především Rožnováci, takže to bylo opravdové DERBY.

Vše začalo už ve  2 minutě, kdy v čase 1:46 Pavel Jakeš rozvlnil síť střelou téměř z půlky hřiště a Áčko vyhrávalo 1:0, potom ale povolili a bránili se náporu, který Mikuda dvěmi góly v rozmezí 27 sekund přetavil v obrat, góly byly po dorážkách, kdy hráč měl před brankou víc než dost času a volné ruce.V 12 minutě Tomáš Hajda vyrovnal na 2:2, ale o dvě minuty později dobře hrající Jirka Slovák obrátil na 2:3 po nechytatelné střele, která dokonale vymetla pavučiny v růžku branky. V druhé třetině diváci viděli gól Béčka v přesilovce na 2:4 z hole Mikudy, který dokonal hattrick, za 2 minuty ale se ale A-tým opět dotáhl na rozdíl jediné branky po akci Martina Vaculína. Chybující “domácí “ ale po individuální chybě dostali v 34. minutě na 3:5, ihned svoji chybu ale Mičulka napravil a v 35 minutě to bylo 4:5. Přišla 36. minuta a další chyba v rozehrávce a Denis Dušek zvýšil na 4:6. Třetí třetina byla z obou stran na začátku opartnější a přetahovaná se na deset minut zastavila, když nejstarší hráči z A-týmu se nechali zbytečně vyloučit, prvně Kunčický a potom Vlach. V čase 50:53, ale po kombinaci obrané dvojice Kunčický – Černý, kdy druhý jmenovaný prostřelil Dobřanského a bylo opět o gol 5:6. Závěrečnou gradaci utkání přerušil rozhodčí Dobeš vyloučením domácího Černobily v čase 57:42. Martin Kroupa sice měl ještě šanci na gol při úniku v oslabení, ale tečku za utkáním dal symbolicky kapitán B týmu Petr Švajda do prázdné branky.

Hodnocení trenéra Miroslava Martyčáka: Zápas jsme po zásluze prohráli. Po celou dobu jsme hráli bez důrazu a patřičného nasazení. Pokud navíc ještě hráči neplní pokyny trenérů,navíc několikrát zbytečné vyloučení, tak to ani jinak nemůže dopadnout.

Hodnocení hráčů:

Napiš do diskuze co má říkat Šoty a nejvtipnější vyhrává panáka na příštím domácím mači v sobotu 17.11.2012 v 17:00 HC Rožnov p.R. HC Bohumín.