HC RpR - HC Bohumín 7:4 (3:2,2:1,2:1)

14.12.2013 22:45

HC Rožnov – HC Bohumín 7:4  (3:2, 2:1, 2:1,)

Branky: 1. Vyvijal (Tomáš Martyčák, Martin Vaculín),  8.Kunčický (Matúš),  17.Kroupa (Jakub Švrček),  22. Vyvijal (Kunčický), 36. Holý (Vyvijal, Jakub Švrček), 48. Kroupa (Jakub Švrček), 48. Kroupa (Vaculín)

Vyloučení: Rožnov 6x2min.   Bohumín 12x2min. 10min

Sestava: Mizera,  

Kunčický, Bambuch,

,Švrček Ji.,Švrček Ja.   

Bartek

 Vaculín,Skopal, Kroupa,

  Martyčák T. ,Holý, Vyvijal, 

Matúš, Černý, Křenek.

Diváci: 50 

Do Rožnova zavítal ve vloženém kole soused z tabulky, poslední Bohumín, jméno soupeře věští vždy pěkný rychlý hokej a hodně branek, což se i stalo, diváci si museli přijt na své, i když jich nedorazilo moc. Škoda snad příště najdou cestu do ochozů. Kdo pozdě přišel na stadion neviděl první rychlý gol Rožnova z hole Vyvijala, Hosté vyrovnali po krásné teči v 6minutě. V osmé minutě v přesilovce Kunčický zkušeně trefil a domácí opět vedli, z další krásné akce Bohumín vyrovnal, ale naštěstí Martin Kroupa v 17.minutě dal na 3:2, v době tlaku hosté, kdy několikrát podržel Rožnov výborný Míza v brance, zato hostující golman šel na lavičku. Dobrý nástup do druhé třetiny prokázal opět Vyvijal a ze samostatného nájezdu dával na 4:2. Potom ale domácí na deset minut přestali hrát a musel opět zasahovat Míza. Potom hosté šli ale do tří, ale z drtivého tlaku bohužel domácí nic nedali, několikrát zachránil hostující golman. Nedáš dostaneš platilo a v 33. minutě hosté snížili na jeden gól.V zápětí ale druhá pětka přesilovku proměnila za 8 sekund, kdy po střele Dobře hrajícího Vyvijala tečoval Holý. Po dvou třetinách teda stav 5:3, bohužel na začátku druhé třetiny Bohumín v yužil přesilovku a začalo drama, které rozhodl Kroupa výbornou individuální akcí kdy přešel přes dva hráče a z otočky nechytatelně pod břevno. Za další dvě minuty pečetil výsledek utkání na 7:4.

 

Komentář ZDENKO MATIS: Dneska to  byl konečně pěkný hokej, za to musím poděkovat i soupeřům - žádný záludný hokej, ale bruslení a hra do těla,  z naší strany tam byl pohyb a vycházela i souhra až na momenty na konci první a začátku druhé třetiny. Lze vidět zlepšení, vyhnuli jsme se inviduálním chybám a nenechali jsme se až na jedno vyloučení zbytečněposílat do oslabení.

Tomáš Martyčák útočník: Bohumín byl dobře nabruslený, naštěstí jsme to zvládli. Naše pětka dneska dala opět góly, ale mohlo jich být více. V přesilovkách jsme měli velký tlak, ale nedali jsme tu předfinální přihrávku, nebo nebyli pohotoví v zakončení, myslím že už tomu moc nechybí, jsou tam sehrané situace, ale chce to jen trošku více klidu abude to padat.

 

: