HC RpR - HK Krnov 5:6pp (1:2,4:2,0:1)

10.12.2017 13:44

góly: Vyvijal, Vítek, Fojtů, Švajda, Krejčí

Šestý zápas Rožnova v řadě kde rozhodoval jen jeden gól. Velmi vyrovnané utkání, v první třetině byl Krnov golovější a vedl 2:1. Do druhé třetině Rožnov vstoupil s vysokým nasazením a utkání otočil na 4:2, ještě v průběhu třetiny se krnovu podařilo vyrovnat na 4:4. I přesto Rožnov odskočil  zaslouženě na 5:4. Ve třetí třetině, ale domácí fyzicky odpadli a Mizera v bráně Rožnova hasil jednu situaci za druhou, nakonec jednou kapituloval a utkání skončilo asi spravedlivou remízou. V prodloužení hosté využili rychlý brejk a vezou si domů 2 body.

Hodnocení zápasu obránce Kamil Babiš: Potřebujeme bodovat a dohánět Horní Benešov a jeden bod je dnes zase málo, mrzí to. Utkání se lámalo za stavu 4:2 kdy jsme to zase nepodrželi a nechali Krnov vyrovnat, potom ještě v 5minutové přesilovce jsme měli dát gól, nedali a neodskočili o dva. No teď budeme muset bodovat i venku jestli chceme play off.