Debakl v prvním zápase HC Studénka- HC RpR A 8:0 (2:0, 2:0,4:0)

06.03.2014 12:08

HC Studénka- HC Rožnov pod Radhoštěm 8:0 (2:0, 2:0,4:0)

Čvrtfinále Play off – II - O pohár a věcnou cenu BER-KR Services, 4.3.2014, 1. zápas:
HC Studénka - HC Rožnov pod Radhoštěm "A"  8 : 0   (2:0, 2:0, 4:0)
STAV SÉRIE 1:0

Branky a nahrávky: 19. Pauliak (Lindovský), 19. Pokorný (Štubňa), 32. Pauliak (Janečka), 35. Merta (Tatarčík, Čáň), 43. Martinčík, 44. Janečka (Tatarčík, Merta), 47. Tatarčík (Čáň), 49. Štubňa (Lindovský).

Vyloučení: 10:10  Využití: 3:0  V oslabení: 1:0  Střely na branku: 40:30  Rozhodčí: Pelc - Lasák, Kroček. Diváci: 111  Průběh utkání: 8:0.

3. obrana -Švrček, Černý

Zápas se Rožnovským hokejistům vůbec nepovedl, týmu chyběla řada klíčových hráčů - Martin Kroupa, Lukáš Duda, Jan Kunčický. Jelikož Jan Kunčický je zároveň novým trenérem a byl mimo ČR tak koučoval Miroslav Martyčák. V první třetině se na obou stranách hráči spíše rozehrávali ale  i přesto jsme inkasovali minutu před koncem, po gólu byla velká nekoncetrovanost a 2:0 ve stejné minutě.

V druhé třetině byla Studénka už jasně lepší i když Tomáš Holý měl před sebou v 22minutě prázdnou bránu tak trestala Studénka která bruslila výborně a měla tah do brány. Martin Hnilica se měl co otáčet a i přes jeho dvě hrubky¨jen díky němu jsme nedostali deseti gólový příděl. Prostě takle špatný zápas jsem snad ještě neviděl z naší strany, jediný hráč který stíhal tempu utkání byl Filip Vyvijal z naší strany.