HC Orli Orlová 1930 - HC Rožnov pod Radhoštěm 7:1 (2:0,3:0,2:1)

Branka: 57:34 Holý (Kunčický)

Vyloučení: 7:8 navíc Lenomar 10min. – Švrček 10min., Kroupa 10+20 min

Diváci: 120 diváků

Sestava: Hnilica (Mizera)- Švrček, Valentík, Kunčický, Holý, Blaha, Mikuš- Kroupa, Koryčanský, Švajda, Vyvíjal, Dostál, Halla, Fojtášek, Mikuda, Kitzberger

Ke třetímu mistrovskému utkání, vyrazilo naše mužstvo na led favorita soutěže do Orlové.

Orlová, která je posílena o několik hráčů z Karviné začala svůj zápas s lehkou nervozitou. Naši hráči měli v úvodu utkání mírnou převahu. Bohužel ta skončila v 15.minutě, kdy Orlová vstřelila svou první branku. V čase 18:34 už to bylo 2:0. Vedení 2:0 bylo pro Orlovou pilířem v dalším vývoji zápasu.

Ve 2. třetině už Orlová svou dominanci projevovala naplno. Dvěma brankami ve 29. a 30. minutě navýšili své konto  branek na čtyři. V čase 32:24 vstřelila Orlová při hře 4 na 4 další branku a bylo to už 5:0. Skóre se do konce třetiny neměnilo a tak jsme šli do třetí třetiny s pětibrankovým mankem. V celém utkání podal dobrý výkon i gólman Hnilica, který odchytal letos své první ligové utkání.

Třetí třetina připomínala spíše zápasnická klání. Rozhodčí špatnými výroky kouskoval hru a na řadu přicházely tresty. Dvacet sekund po úvodním buly 3.třetiny navýšila Orlová své vedení už na 6:0. Ve 43.minutě obdržel jeden z domácích hráčů 10ti minutový osobní trest.  Další 10ti min. osobní trest vyfasoval tentokráte naší straně v čase 48:12 Kroupa, který hned v zápětí  za vulgarismy směrem k rozhodčímu dostal ještě osobní trest do konce utkání. Výplň mezi osobními tresty obstarali domácí, kteří v čase 50:48 navýšili svůj počet branek na sedm. Tento počet byl pro domácí konečný.  Po dalším nespočtu potyček dostal další 10min. osobní trest Švrček. Pro nás čestný úspěch zaznamenal v čase 57:34 Holý, který upravil skóre na konečných 7:1.

Příští zápas hrajeme ve středu 12.10 v 18:45 na domácím ledě s Krnovem.