Kanonáda s Horním Benešovem

05.02.2017 08:41

HC Rožnov pod Radhoštěm - TJ Horní Benešov 8:2 (2:1,2:1,4:0)

Branky: 8:15 Vyvíjal (Kunčický), 11:25 Vyvíjal (Skopal), 34:40 Bambuch (Kroupa, Vaculín), 37:58 Vaculín (Skopal), 41:53 Prycl (Kroupa, Valentík), 49:17 Cvečka (Valentík, Kunčický), 50:35 Kroupa (Švrček, Vaculín), 53:15 Kroupa

Vyloučení: 6:8  Využití: 2:2

Diváci: 90 diváků

Sestava: Mizera (Hnilica)- Švrček, Skopal, Bambuch, Babiš, Valentík- Vyvíjal, Kroupa, Cvečka, Krejčí, Prycl, Kunčický, Vaculín, Holý, Kolíbal

Poslední domácí zápas v základní části dopadl skvěle!

V 9.minutě využil chaosu před bránou Vyvíjal a dostal nás do vedení. O tři minuty později po krásné Skopalově přihrávce zvyšoval znovu Vyvíjal už na 2:0. Ve 14.minutě snížili hosté v přesilové hře na 2:1. V první třetině jsme byli jasně lepší. Horní Benešov působil utahaně, čehož jsme dokázali využít.

V čase 34:40 v přečíslení dva na jednoho předložil skvělou žabku Kroupa Bambuchovi a ten zakončoval do odkryté klece. O 38 sekund později hosté znovu využili přesilovou hru a snížili na 3:2. Do konce druhé třetiny jsme zvýšili náskok z hole Vaculína. Hosté si ve druhé třetině vypracovali několik šancí, ale za Mizerou skončila pouze jedna rána od modré čáry v přesilové hře.

Dvě minuty po začátku třetí třetiny Prycl nepovedenou střelou mezi betony překonal gólmana hostí a odstartoval tím kanonádu ve třetí třetině. V 50.minutě využil skrumáže před gólmanem Pospíšilem  Cvečka, kterého tím vyhnal z brány. Náhradního gólmana uvítal po minutě Kroupa a zvýšil už na 7:2. Kanonádu završil kanonády opět Kroupa, který zvýšil na 8:2 a další vítězství bylo na světě.

V posledním domácím utkání byla skvělá atmosféra, za kterou děkujeme Walmezákům, kteří naše borce skvěle podporovali. Poslední zápas základní části sehrajeme v sobotu 11.2 v 17:30 na ledě Studénky.