Prohra po nájezdech

14.10.2012 13:06

3.kolo Krajské hokejové ligy (KHL)

HC Rožnov pod Radhoštěm „A“ – SK Karviná 4:5pn (2:1, 2:2, 0:1)

 

Rožnov pod Radhoštěm "A": Mizera (Hnilica) - Mičulka , Pačava, Švrček Ji., Vlach, Matůš, Černobila, , Vaculín, Holý, Kroupa, Babiš, Martyčák, Vyvijal, Křenek, Duda, Hajda, Bukovjan, Skopal, Krátký.

Branky: Holý, Kroupa, Mičulka, Vyvijal

Počet diváků: 62
 

První domácí utkání začal Rožnov skvěle a hned v 1 minutě dával Tomáš Holý na 1:0. V dalším průběhu první třetiny jsme nepustili Karvinou z pásma ale přes velké šance a drtivý tlak nedokázali dát goly, tak přišel z nenápadné akce gol na 1:1 když náš bez příliš couval. Na konci třetiny se trefil svou pověstnou golfovou dělovkou Martin Kroupa.  Na začátku druhé třetině jsme zvýšili v přesilovce zásluhou střely Mičulky od modré na 3:1, bohužel potom jsme se nechali rozhodit likvidačníma zákrokama karvinských, které slabý hlavní rozhodčí Zbyněk Novák netrestal. Po prvním zákroku musel z utkání odstoupit Jirka Švrček, potom Martin Vaculík, slabý otřes mozku utrpěl Pačava, a aby toho nebylo dost po pěstním souboji dostal do konce utkání Křenek. Karviné to očividně vyhovovalo a srovnala na 3:3. 2 minuty před koncem třetiny ujížděl Filip vyfikal a byl podražen, trestné dtřílení ala Martin Procházka a 4:3. Ve poslední třetině jsme se jen nebránili ale 3 naše tyčky a gol Karviné v přesilovce poslal utkání do prodloužení a následně nájezdů.  V nájezdech prvních 5hráčů skorovalo bohužel náš poslední hráč Mičulka vyprášil jen betony, takže máme jen bod.

 

Trenér Zdeno Matis hodnotil utkání následovně:

V první třetině jsme hráli hokej, i přes určitou nesouhru kluků, která tady prostě ještě nějaký čas bude. Druhá třetina to z naší strany nebyl hokej, musíme být psychicky natolik silní že musíme hrát naši hru za každé situace a to tam nenastalo. Ve třetí třetině šlo vidět že kluci i v oslabené sestavě bojovali. V Orlové jsme přišli o beka dnes o druhého, za ně zaskakovali útočníci, utkání jsme začínali na 4 pětky a dohrávali na tři, bude to náročná sezona pro hráče.