HC Bohumín - HC Rožnov p.R. "A"- 4:7 (2:4,1:2,1:1)

Datum 28.10.2013, 17:00
Základní část 6. kolo

HC Bohumín-HC Rožnov  4:7 (2:4,1:2,1:1,)

Branky:  0:44 Kroupa, 13:24 Kroupa,  15:27 Kroupa, (Vaculín), 18:54 Vaculín,(Duda), 20:24 Kroupa, 29:14 Švrček Ja.(Vaculín),  46:07 Martyčák T.(Vyvíjal)

Vyloučení: BO 10x2min, 1x5+OK, 1xOK, 2xTS,    RO 8x2min, 1x2+10min.

Bartek, Skopal, Babiš,

Do Bohumína přijeli Rožnováci s vědomím že případná výhra je opět posune do aktuálních bojů o playoff. Od samého začátku nic neponechali náhodě, po 44 vteřinách byl podražen Martin Kroupa a následné trestné střílení chladnokrevně proměnil. Tím nastartoval svůj skvělý výkon, když ve 13min nechytatelnou ranou pod víko zvýšil na 1:2. Domácí ale stále bojovali a podařilo se jím ve 14 min srovnat na 2:2. Nebyl by to ale Martin Kroupa, který o minutu později zvýšil na 2:3 a tím zkompletoval čistý  hatrick. Do konce prvního dějství přidal v 18 min po vyškolení domácího golmana branku na 2:4 Vaculín. Do druhé třetiny vstoupili hosté opět výborně a byl to opět Kroupa, který po 24 vteřinách dal svůj čtvrtý gól a zvýšil vedení na 2:5. Když 29 min na 2:6 trefil branku Jakub Švrček zdálo se být rozhodnuto a ani moc nemrzelo neproměněné další nařízené trestné střílení. Domácí se ale ještě nevzdali a dvěma brankami snížili na 4:6. Po pěkné akci a přihrávce Vyvíjala zvýšil T. Martyčák na 4:7 a tím definitivně zlomil snahu domácích.

Komentář Martyčák Miroslav: Tento zápas nám sednul a vycházela nám zvolená taktika. Domácí mužstvo bylo složeno převážně z mladších hráčů, kteří se prezentovali dobrým bruslením a rychlým přechodem středního pásma. To se nám dařilo eliminovat dobrou obranou a vstřelenými brankami čímž jsme jim ubírali síly jak fyzické tak psychické. Utkání neuvěřitelně vyšlo první řadě a zvlášť Martinu Kroupovi. Uznání patří i Skopalovi když ve třech dnech zvládl tří náročné utkání (neděle junioři). Brankář Mizera se dostává do loňské pohody a předvedl dobrý výkon, kdy pochytal několik tutovek. Pochvala všem hráčům za výkon a disciplínu.

V sobutu nás čeká doma Studénka tak že by první výhra doma?