V Krnově to na body nevyšlo

22.10.2017 13:29

HK Krnov – HC Rožnov pod Radhoštěm 5:3 (2:0,2:2,1:1)

Branky: 22. Dostál (Fojtů, Babiš), 26. Prycl (Babiš, Švajda), 42. Valentík (Krejčí)

Vyloučení: 7:6

Využití: 0:1

Diváci: 181 diváků

Sestava: Machač (Tkadlec)- Švrček, Mynarčík, Tůma, Babiš, Valentík- Vyvíjal, Holý, Cvečka, Krejčí, Prycl, Dostál, Kunčický, Kroupa, Švajda, Fojtů, Mikuš

Úvod do utkání nám vůbec nevyšel. V čase 4:11 se domácí dostali do vedení zásluhou Michálka. Na 2:0 pro Krnov zvyšoval dvě minuty před první sirénou Beneš.

Špatný vstup do druhé třetiny vyvrcholil inkasovanou brankou z hole Poloka- 3:0. Za stavu 3:0, jako by se hráči Rožnova probrali a trefy Dostála a Prycla v rozmezí čtyř minut upravily skóre na 3:2. Domácí se na dvoubrankový rozdíl dostali přesně v polovině zápasu zásluhou Havlíčka.

Na 4:3 snížil dvě minuty po startu třetí třetiny z přesilové hry Valentík a zdálo se, že Rožnov bude schopen s výsledkem utkání něco udělat. Bohužel i přes tlak ve třetí třetině jsme nedokázali dotlačit kotouč do Planovského svatyně. Sekundu před koncem utkání pečetil výhru Krnova do odkryté klece Vlašánek.

V dalším utkání KLM vyzveme na domácím ledě Orly z Orlové. Utkání se odehraje v sobotu 28.10 od 17:00 na Den vzniku samostatného československého státu.