První přátelák 3:2 pro RpR

28.08.2017 07:24

HC Rožnov pod Radhoštěm – HK Nový Jičín “B“ 3:2 (1:0,1:1,1:1)

Branky: Kroupa (Vyvijal, Švrček), Kroupa (Vyvijal), Prycl (Kunčický, Švajda)

Sestava: Hnilica (31. Mizera)- Švrček, Babiš, Bambuch, Valentík, Mynarčík, Čada, Vítek- Prycl, Kunčický, Švajda- Vyvijal, Skopal, Kroupa- Cvečka, Fojtů, Holý- Štefek, Dostál, Krejčí

Diváci: 70 diváků

 

Nedělní podvečer patřil v Rožnově hokeji. V prvním přípravném utkání jsme změřili síly s mladým kádrem Nového Jičína “B“. Po čtyřech trénincích na ledě nemůžeme čekat zázraky na ledě, ale vítězství se určitě počítá.

Úvodních 15. minut zápasu to bylo spíše takové oťukávání, nikdo nechtěl inkasovat branku jako první. Dohrávaly se souboje, hrálo se často kolem mantinelu a šancí jsme moc neviděli. První branku vstřelili hráči Rožnova při hře 4 na 4. Švrček od modré přihrál za bránu Vyvijalovi, ten našel na kruhu úplně volného Kroupu, který propálil vše, co mu stálo v cestě.

Druhá  třetina se nesla v podobném duchu jako ta první. V přesilové hře našel chytrou přihrávkou Vyvijal v mezikruží nehlídaného Kroupu, který dokonale vymetl pravou šibenici. Na dva jedna snížili hosté po chybě Vyvijala, jenž namazal přímo před bránu hostujícímu útočníkovi, který osamocen propálil Mizeru.

Ve třetí třetině hosté srovnali stav utkání po tvrdé střele do Mizerovy kasy. Pěkným zákrokem pro oko fanouška držel vyrovnaný stav utkání Mizera. Dvě minuty před koncem nás dostal do vedení Prycl. Kunčický vydoloval puk v obranném pásmu, přihrál na pravé křídlo Švajdovi, ten na sebe navázal hostujícího hráče, vrátil Kunčickému, který přes obránce procedil přihrávku na Prycla a ten se do poloprázdné klece nemýlil – 3:2.