Bartek, Křenek

Branky: Kroupa(Duda,Vaculín), Martyčák T.(Kunčický), Kunčícký(Kroupa)

Vyloučení: RO: 8x2min, HB: 8x2min, 1x5+OK, 1x10min,

Diváci: 78

Utkání s Horním Benešovem mívá většinou zvláštní náboj a ani tentokrát tomu nebylo jinak. Do utkání vstoupili lépe hosté, když v 10 minutě při početní výhodě otevřeli skóre a ujali se vedení 1:0. Postupem času se hra vyrovnala a domácí si vytvořili slibné šance, které končily na dobře chytajícím brankáři hostí. V čase 18:08 po pěkné souhře dal vyrovnávající branku do šatny Kroupa. Druhá třetina se odehrála ve svižném tempu a ve snaze neudělat chybu. Tato část hry se odehrála bez branek. Do třetí třetiny se šlo s vědomím, že každá branka může rozhodnout celý zápas. Ve 40 minutě se štěstí přiklonilo k domácím hráčům když ustáli oslabení a následně vracející se Martyčák T. z trestné lavice střelou z kruhů upravil na 2:1. V polovině třetí části přišla slabší chvilka na domáci kdy po sérii oslabení došlo během jedné minuty k obratu skóre na 2:3. Rožnováci se ale rychle z této sprchy vzpamatovali a začali soupeře mačkat v jeho obranném pásmu a z toho pramenilo časté vyloučení hostů a v jedné z přesilovek se Kunčickým podařilo opět srovnat. Za nerozhodného stavu přišlo prodloužení apo třech minutách se radovali hosté z jednoho bodu navíc.

Komentář Martyčák Miroslav: Odehráli jsme solidní zápas z nepříjemným soupeřem který nám snad zvedne sebevědomí. Nebýt krátkého výpadku koncentrace ve třetí části kdy nastal zlom utkání mohli jsme pomýšlet i na větší bodový zisk. Pochvalu za výkon zaslouží brankář Mizera a celý tým za bojovnost. Po mnoha předešlých zápasech to dobře zvládli i rozhodčí.