Trenér k posledním zápasům

22.02.2016 06:56

8.2.2016       HC Rožnov pod Radhoštěm - HC Orlová

Před utkáním s Orlovou bychom 2 body za výhru v prodloužení brali všemi deseti, vzhledem k tomu, že jsme v zápase již vedli 5:1 je velká škoda, že jsme tento luxusní náskok neudrželi a nebrali plný počet bodů za výhru. Myslím, že nás soupeř přeci jen trošku podcenil a začal vlažně, za to my jsme hráli na hranici svých možností a hráči se v zápase vydali na doraz. Orlová přeci jen v poslední třetině ukázala, proč je vedoucím týmem soutěže a utkání tak dokázala poslat do prodloužení. Po posledních nevydařených zápasech konečně skvělé utkání se spoustou branek a bouřlivým publikem.

20.2.2016      HC Rožnov pod Radhoštěm - TJ Horní Benešov

Věděli jsme, že nám Benešov bude chtít vrátit prohru z posledního vzájemného souboje. Do půlky zápasu byli lepším týmem a my jsme marně hledali formu ze čtvrtečního zápasu. Paradoxně nás nakoply až některé sporné výroky rozhodčího ve druhé třetině a vyloučení našich dvou obránců do konce zápasu. Ve třetí třetině jsme předvedli našim skvělým fanouškům parádní stíhací jízdu a zápas otočili. Hráčům patří poděkování za to, že i přes nelichotivé umístění v tabulce jsme sezónu ještě nezabalili.